o nás

 

Společnost PURETA s.r.o. je členem  skupiny MOLITAS, která sdružuje 5 společností působících v oblasti zpracování PUR pěn, latexu a dodávek čalounických materiálů. Od roku 1994 byla postupně vybudována výrobní a distribuční centra ve 4 lokalitách, ze kterých jsou obsluhováni zákazníci na Slovensku, v České republice a sousedních evropských zemích. Zákazníci skupiny MOLITAS působí zejména v oblasti výroby čalouněného nábytku, matrací, automobilního a obalového průmyslu.

Společnost PURETA se specializuje na výrobu matracových jader a na výrobu komponentů pro čalouněný nábytek.

 

 

dotace EU

 

Ministerstvo průmyslu a obchodu jako řídicí orgán Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (dále jen „poskytovatel dotace“ nebo „MPO“) na základě žádosti o poskytnutí dotace v rámci Výzvy Nemovitosti – Výzva VI programu podpory NEMOVITOSTI - POMOC PO TORNÁDU - aktivita A VI. Výzva – Pomoc po tornádu (dále jen „Výzva“) a Prioritní osy PO-2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků naší společnosti PURETA s.r.o. po živelné pohromě tornádo ze dne 24. 6. 2021 poskytlo finanční podporu z Evropské Unie.


Cílem projektu je Oprava výrobní a skladovací haly včetně administrativního zázemí po tornádu na adrese Brněnská 4372/61B, 695 01 Hodonín pro společnost PURETA s.r.o..

Ministerstvo průmyslu a obchodu jako řídicí orgán Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (dále jen „poskytovatel dotace“ nebo „MPO“) na základě žádosti o poskytnutí dotace v rámci Výzvy Nemovitosti – Výzva VI programu podpory NEMOVITOSTI - POMOC PO TORNÁDU - aktivita B VI. Výzva – Pomoc po tornádu (dále jen „Výzva“) a Prioritní osy PO-2 „Rozvoj podnikání a konkurenceschopnosti malých a středních podniků naší společnosti PURETA s.r.o. po živelné pohromě tornádo ze dne 24. 6. 2021 poskytlo finanční podporu z Evropské Unie.

 

Cílem projektu je modernizace zastaralých a technicky nevyhovujících budov pro provádění podporovaných ekonomických činností, nebo jejich nahrazení novými budovami pro podnikání společnosti PURETA s.r.o. na adrese Brněnská 4372/61B, 695 01 Hodonín.